fbpx
Chcesz schudnąć
ale nie wiesz jak?

Fit6 to coś dla Ciebie!

Metamorfozy FIT6

Już po kilku tygodniach stosowania programu FIT6 Nutricode możesz bez wysiłku osiągnąć tak spektakularne efekty

Ebook

RADOSNE GOTOWANIE
z programem FIT6

już w sprzedaży!

FIT6 gwarantuje 100% rezultatu!

Bez głodówki

Bez liczenia kalorii

bez ważenia produktów

bez efektu Jo-Jo

Zapomnij o wcześniejszych doświadczeniach z odchudzaniem.
Tym razem się uda!

FIT6 to innowacyjna metoda i przełom w odchudzaniu. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów na całym świecie!

Etap 1

PRZECIWDZIAŁANIE ZAPALENIOM

U osób z nadwagą odnotowuje się podwyższone wskaźniki stanu zapalnego organizmu, który tworzy idealne warunki dla rozwoju problemów zdrowotnych i chorób związanych z otyłością, a także ogranicza zdolność do utraty wagi. W 1. kroku ilość produktów przyczyniających się do jego powstawania, m.in. cukru, mąki i żywności wysokoprzetworzonej, zostaje mocno ograniczona, a dieta wzbogacona o produkty o działaniu przeciwzapalnym.

CELE:

 • zminimalizowanie stanu zapalnego organizmu
 • zmniejszenie obwodu ciała
 • spadek wagi
 • poprawa samopoczucia
 • uczucie lekkości
 • polepszenie ogólnego stanu zdrowia
Etap 2-5

UTRATA WAGI

Drugi etap składa się z czterech kroków. W każdym z nich wprowadzane są zmiany żywieniowe i suplement diety zgodny z realizowanym celem i czasem programu.

CELE:

 • dalszy detoks i oczyszczanie organizmu
 • utrata kilogramów
 • zapobieganie utracie jędrności ciała
 • zmniejszenie widoczności cellulitu
 • zachowanie masy mięśniowej
 • poprawa samopoczucia i witalności
 • dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych

Etap 6

TONIFIKACJA

Ostatni etap traktujemy jako tonifikację pod warunkiem, że zostanie wprowadzony trening fizyczny.

CEL:

 • pobudzenie mięśni ułatwiające ich przyrost

PODTRZYMANIE

Bez względu na to, na którym etapie się znajdujesz, jeśli osiągnąłeś swój cel, przechodzisz na podtrzymanie, czyli trwającą dwa miesiące dietę stabilizacyjną.

CELE:

 • ustabilizowanie wagi bez efektu jo-jo
 • utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych
 • stopniowe przygotowanie organizmu do przyjmowania produktów spożywczych wszelkiego rodzaju
 • uczynienie ciała bardziej „tolerancyjnym”, by móc stosować mniej restrykcyjne zasady żywieniowe
 • uniknięcie powstawania obrzęków i zatrzymywania się płynów w organizmie, aby unormować jego metabolizm

Skąd Fit6?

Autorem programu jest Lidia Marrao, dietetyk kliniczny. To ta kobieta znalazła sposób jak połączyć zdrowe odżywianie z suplementami Nutricode, tak aby efektem była zdrowa utrata zbędnych kilogramów. Pierwszym krajem, w którym wprowadzono program FIT6 była Portugalia. Tam już od roku nasz program cieszy się ogromną popularnością. Tysiące osób odzyskało świetną sylwetkę i stosuje nowe, zdrowe nawyki żywieniowe. Obecnie program wprowadzono również do Polski. U nas osoby uczestniczące w programie również zostały otoczone opieką dietetyka klinicznego. Pani Klaudia Niemira czuwa nad prawidłowym przebiegiem diety. 

Lidia Marrao

Dietetyk kliniczny,
autorka programu FIT6

Kompleksowe wsparcie

Dzięki suplementom Nutricode

Opieka dietetyka klinicznego

Bądź w stałym kontakcie

Dostęp do strony www

Pod ręką zawsze przepisy i porady

Przejrzyste zasady

Na każdy miesiąc kompleksowy program

Klaudia Niemira

Dietetyk kliniczny, opiekun programu FIT6 w Polsce

Lidia Marrao

Dietetyk kliniczny, autorka programu FIT6

Klaudia Niemira

Dietetyk kliniczny, opiekun programu FIT6 w Polsce

Kompleksowe wsparcie

Dzięki suplementom Nutricode

Opieka dietetyka klinicznego

Bądź w stałym kontakcie

Dostęp do strony www

Pod ręką zawsze przepisy i porady

Przejrzyste zasady

Na każdy miesiąc kompleksowy program

Dieta nie musi kojarzyć się z monotonią i wyrzeczeniami.
Zobacz jakie pyszności czekają na Ciebie "na diecie":

Te i inne przepisy znajdziesz w naszej zamkniętej grupie wsparcia!

Kup miesięczny zestaw

Cena katalogowa

299
 • Suplementy na pierwszy miesiąc
 • Plan diety na 30 dni
 • Opieka dietetyka
 • Bezpłatna wysyłka

Kup miesięczny zestaw

Z kartą rabatową

200
 • Suplementy na pierwszy miesiąc
 • Plan diety na 30 dni
 • Opieka dietetyka
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Bezpłatna wysyłka
 • Dostęp do stałych rabatów

OPINIE O FIT6

OPINIE FIT6 - KASIA

Kasia

Mam na imię Kasia, jestem mamą dwójki dzieci. FIT6 to pierwszy program odchudzający, w jakim wzięłam udział. Byłam nastawiona sceptycznie, ale przystąpiłam do niego za namową mojego partnera. Absolutnie nie żałuję, a wręcz jestem zachwycona efektami!

Ważyłam 60 kg i nosiłam rozmiar 38. Po 3 miesiącach osiągnęłam oczekiwany wynik – 52 kg i 34/36 na metce. Od zakończenia programu minął ponad rok bez efektu jo-jo! Zdrowe nawyki żywieniowe zostały ze mną po dziś dzień. Poza tym przestał mnie boleć kręgosłup, a palce u rąk puchnąć, mam więcej energii, bieganie i wchodzenie po schodach nie męczy mnie tak jak wcześniej.

Teraz sama jestem ambasadorką FIT6 i pomagam ludziom pozbyć się zbędnych kilogramów. Polecam go z czystym sumieniem, bo działa w 100%!

Natalia

Jestem żoną i mamą. Przed urodzeniem dwóch córeczek moja sylwetka była o wiele szczuplejsza. Niestety po drugiej ciąży zaczęłam strasznie przybierać na wadze – zaważyło podjadanie, dojadanie po dzieciach, a przede wszystkim moja słabość do słodyczy… Dobiłam prawie do 80 kg przy wzroście 171 cm. Przestało mi się to podobać, ponieważ musiałam wymienić sporą część garderoby (oczywiście za małe ciuchy schowałam głęboko do szafy).

Po konsultacji z mężem wspólnie podjęliśmy decyzję, że trzeba to zmienić, bo i jego waga poszła w górę, a nie wspomnę już o złym samopoczuciu i braku energii. No i tak też się stało…

Zmiana nawyków żywieniowych + odpowiednia suplementacja = osiągnięty cel. FIT6 działa cuda, trzeba tylko chcieć!

P.S. Teraz wyciągam z szafy swoje stare ciuchy… 🙂

Izabela

Mam na imię Izabela. Z programem FIT6 wystartowałam w 2018 r. Podjęłam tę decyzję w Krakowie, kiedy ważąc ponad 120 kg, nie mogłam wejść na 3. piętro budynku w upalny dzień. Zapaliła mi się czerwona lampka i powiedziałam sobie dość! 

Dziś cieszę się zdrowiem, lepszym samopoczuciem i dobrą kondycją, a co najważniejsze czuję się piękną kobietą! Zaczęłam ćwiczyć w domu i na powietrzu. Ruch to już dla mnie nie wyzwanie, lecz źródło radości. I ta satysfakcja, kiedy pokonuję 10 km z kijkami bez zadyszki… Spadłam z rozmiaru 56/58 na 40/42 – garderoba do wymiany, ale to przecież czysta przyjemność 🙂

Regina

Mam 61 lat, ale dzięki programowi FIT6 czuję się 20 lat młodsza 🙂 Od 15 lat próbowałam różnych diet, chciałam schudnąć i osiągnąć cel – wagę poniżej 70 kg, ale bezskutecznie.

Moje cele nigdy nie były nastawione tylko i wyłącznie na same kilogramy. Wiedziałam, że nadwaga to skutek złego stanu zdrowia. Kiedy pojawił się program FIT6 i idea, by zacząć od pozbycia się stanów zapalnych organizmu, od razu pomyślałam, że to coś dla mnie.

Ku mojej uciesze oprócz zrzuconych kilogramów okazało się, iż stan mojego zdrowia rzeczywiście poprawił się diametralnie. Najbardziej cieszy mnie, że spadł mi poziom cukru we krwi. Z tym problemem borykałam się od 3 lat. Dzięki FIT6 mogłam odstawić leki, i to zaledwie po pierwszym tygodniu udziału w programie! Lekarz był zdumiony 😀 Tabletek nie biorę już od 3 miesięcy!

Program FIT6 nie tylko pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy, ale także dużo mnie nauczył. Nauczyłam się, jak zadbać o swoje zdrowie, o regularne posiłki. Do tej pory wydawało mi się, że odżywiam się zdrowo, zwłaszcza że praktycznie wszystko wyrabiam w domu sama (chleb, wędliny, warzywa, przetwory itp.) Jednak jakość posiłków to jedno, ale sposób ich jedzenia i odpowiednie zestawienie oraz ilości to już inna historia.

Przede wszystkim w FIT6 nigdy nie byłam głodna. Przed programem ciągle się opychałam, a teraz jestem po prostu syta. Poznałam różnicę pomiędzy opychaniem się a byciem sytym – jestem najedzona, ale lekka. Nie opycham się, gdyż nie mam ataków głodu.

Regularność i systematyczność posiłków oraz ich odpowiednia jakość i ilość sprawiły, że zrzuciłam zbędne kilogramy i odzyskałam zdrowie.

To, co cenię sobie najbardziej w programie FIT6 to ogromne wsparcie. Łączenie nas w grupy WhatsUp we wspólnym celu oraz stały kontakt z dietetykiem są genialnym rozwiązaniem!

Z czystym sercem mogę teraz promować program wśród znajomych i rodziny.

Kacper

Swoją przygodę z programem FIT6 rozpocząłem 1 sierpnia 2019 roku. Jako że prowadzę siedzący tryb życia, to dieta, w której intensywna aktywność fizyczna nie jest obowiązkowa, wydała mi się idealna. Poza przestrzeganiem zasad diety często spacerowałem i dzięki temu po 4 miesiącach moja waga spadła ze 100 do 77 kg. Jestem naprawdę szczęśliwy z tego powodu! 🙂

opinie fit6

Anna

Do programu przystąpiłam w październiku 2019 roku. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w siebie i w to, że dojdę aż tak daleko. Może dlatego, że wcześniejsze próby zrzucenia paru kilogramów zawsze kończyły się fiaskiem. Na szczęście w FIT6 kilogramy i centymetry uciekają z tygodnia na tydzień!

Podczas diety nauczyłam się odpowiednio odżywiać, odzyskałam zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki determinacji i motywacji dotarłam do samego końca lżejsza o 28 kg! 🙂 Odzyskałam samoakceptację, w końcu nie wstydzę się sama siebie. Jestem dumna, że nie poddałam się pomimo chwil zwątpienia.

Dołączając do programu myślałam, że będę chodzić głodna, a potrawy nie będą zbyt smaczne. A tu takie zaskoczenie! Najadałam się do syta, bez ważenia produktów, bez liczenia kalorii, a potrawy były zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. I najważniejsze jest to, że teraz mogę swoją osobą inspirować kolejne, aby pomóc im w dążeniu do idealnej sylwetki oraz zmienić ich nawyki żywieniowe.

Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną!

„Nazywam się Leokadia Poradzisz, mam 58 lat. Jestem trenerem pływania i instruktorką fitness. Z racji swojego zawodu i zainteresowań uprawiam dużo sportu. Jednak kiedy przekroczyłam 50. rok życia, mój metabolizm zmienił się. Mimo regularnego wysiłku fizycznego tyłam w przerażającym tempie. Zaczęłam cierpieć na różne dolegliwości związane z menopauzą i nadwagą. Próbowałam różnych diet, bez spektakularnych efektów…

Dopiero kiedy miałam okazję dołączyć do programu FIT6, mój wygląd i życie uległy zmianie. W 2 miesiące stosowania diety schudłam ponad 10 kg, moje obwody zmniejszyły się o 43 cm, a garderoba – z rozmiaru 42 na 38. W dodatku wszystkie problemy zdrowotne zniknęły jak ręką odjąć!

Leokadia Poradzisz

„Nazywam się Damian Dobroś, mam 31 lat. Na co dzień jestem tatą 2,5-letniej Zosi. Zawodowo pracuję na dwóch etatach – jako kucharz i taksówkarz.

W moim przypadku wszystkie powyższe role przyczyniły się do tego, że przybrałem parę kilogramów… Wiadomo, w kuchni próbuje się i podjada, w domu dojada resztki po dziecku, aby nic się nie zmarnowało, a w taksówce siedzi za kółkiem, podczas gdy kilogramy po prostu się odkładają.

Zostałem zaproszony do pilotażowej grupy programu FIT6 i po dwóch etapach osiągnąłem swój cel, jakim było zrzucenie 10 kg! Mój wygląd znacznie się poprawił. Poza straconymi kilogramami, co dla mnie najważniejsze, mój obwód w pasie zmniejszył się o 16 cm! Łącznie w obwodach straciłem 40 centymetrów. Moje samopoczucie jest o wiele lepsze i widzę w tym programie ogromny potencjał.

Damian Dobroś

“Dzięki programowi FIT6, którego zostałam ambasadorem, praktycznie w ciągu tygodnia zmieniły się moje oczekiwania. Już po I etapie zrzuciłam 4,5 kg, co było dla mnie wspaniałe, ponieważ od razu wskoczyłam w rozmiar M i straciłam brzuszek.

Moje rezultaty zmotywowały mnie do następnych działań. Kolejne etapy to taki efekt – 7,5 kg mniej! W wieku 40 lat stałam się 63-kilogramową „sexi mamą”!  Czuję się świetnie, mam piękną cerę, włosy i płaski brzuszek, który często pokazuję oraz szczupłe uda, które się nie ocierają!

Polecam dietę FIT6 wszystkim kobietom, które chcą zmienić swoją sylwetkę po porodach i w każdym wieku, dodatkowo tym, które mają problemy ze skórą.

Program FIT6 jest bardzo ciekawy i dostosowany do potrzeb ludzi XXI wieku, żyjących w ciągłym biegu i pośpiechu. Wystarczy się dobrze zorganizować, a dieta robi się sama, zalecenia są bardzo czytelne, a produkty oraz przepisy proste i szybkie do przygotowania dla każdego.
Dodatkowo suplementacja wzbogaca nas o witaminy i minerały, o których często zapominamy. Uważam, że dieta świetnie dyscyplinuje nasze ego i pobudza kreatywność zarówno w kuchni, jak i w życiu”.

Agnieszka Kall

Pobierz vademecum programu fit6

Najważniejsze informacje, których potrzebujesz, by zacząć. W wygodnym formacie PDF!

Napisz do mnie

Razem ustalimy Twój plan diety. Dołączę Cię również do zamkniętej grupy, gdzie uzyskasz wsparcie i porady o diecie.

Uważaj! Nie każdy może uczestniczyć w diecie. Sprawdź najpierw listę wykluczeń

727 979 727

© Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skład produktu

Saszetki na dzień

Składniki: sole wapniowe kwasu cytrynowego, substancja wypełniająca: sorbitole, cytrynian sodu, sole magnezowe kwasu cytrynowego, cytrynian potasu, regulatory kwasowości: kwas jabłkowy i kwas cytrynowy, ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z róży stulistnej, aromaty, glukonian żelaza (II), cytrynian cynku, substancje słodzące: glikozydy stewiolowe i acesulfam K, siarczan miedzi (II), barwnik: ryboflawiny.

Kapsułki na noc

Składniki: ekstrakt z melisy lekarskiej, składnik kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: cytrynian wapnia, mielone szyszki chmielu, cytrynian magnezu, cytrynian cynku, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: E171.

Skład produktu

Tabletki powlekane

Składniki: glukomannan (zawierający siarczyny), substancje wypełniające: mikrokrystaliczna celuloza i sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, ekstrakt z Garcinia Cambogia, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, cytrynian cynku, chlorek chromu (III), otoczka (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje wiążące: talk i polidekstroza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, barwniki: E171 i E141).

Tabletki musujące o smaku winogronowym

Składniki: regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan wapnia, cytrynian potasu, węglan magnezu, regulator kwasowości: węglany sodu, diwęglan potasu, substancja wypełniająca: sorbitole, kwas L-askorbinowy (witamina C), substancja słodząca: cyklaminiany, maltodekstryna, aromat, substancje słodzące: acesulfam K i sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), siarczan miedzi (II), ryboflawiny 5’-fosforan sodowy (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), substancja słodząca: neohesperydyna DC, cyjanokobalamina (witamina B12), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), D-biotyna.

Skład produktu

Saszetki z płynem na dzień o smaku pomarańczowym

Składniki: woda, koncentrat soku pomarańczowego, ekstrakt z guarany, ekstrakt z zielonej herbaty, kofeina, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, octan DL-alfa tokoferylu (witamina E), aromaty, amid kwasu nikotynowego (niacyna), substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawiny 5’-fosforan sodowy (witamina B2), kwas foliowy, substancje słodzące: sukraloza i neohesperydyna DC, monoazotan tiaminy (witamina B1), cyjanokobalamina (witamina B12), D-biotyna.

Tabletki na noc

Składniki: fosforan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, tlenek magnezu, kwas L-askorbinowy (witamina C), octan DL-alfa tokoferylu (witamina E), jodek potasu, amid kwasu nikotynowego (niacyna), siarczan żelaza (II), siarczan cynku, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, molibdenian (VI) sodu, ekstrakt z czarnego pieprzu, D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), selenian (IV) sodu, chlorek chromu (III), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), ryboflawiny 5’-fosforan sodowy (witamina B2), kwas foliowy, siarczan miedzi, monoazotan tiaminy (witamina B1), cholekalcyferol (witamina D), siarczan manganu, cyjanokobalamina (witamina B12), filochinon (witamina K), D-biotyna, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza, substancja wiążąca: talk, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe, barwniki: E171 i E172).

Skład produktu

Tabletki powlekane na rano

Składniki: substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, tlenek magnezu, kwas L-askorbinowy (witamina C), octan DL-alfa tokoferylu (witamina E), otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca: talk, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe, trójglicerydy średniołańcuchowe, barwniki: E171 i E172), cholekalcyferol (witamina D), jodek potasu, amid kwasu nikotynowego (niacyna), selenian (IV) sodu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, octan retinylu (witamina A), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, molibdenian (VI) sodu, siarczan manganu, chlorek chromu (III), kwaspteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), D-biotyna, cyjanokobalamina (witamina B12), ryboflawiny 5’-fosforan sodowy (witamina B2), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), monoazotan tiaminy (witamina B1), filochinon (witamina K).

Tabletki powlekane na popołudnie

Składniki: substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, ekstrakt z kiełków zielonego groszku, sproszkowana żywica bambusa, ekstrakt z nasion lnu, siarczan cynku, fumaran żelaza (II), otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, trójglicerydy średniołańcuchowe, barwniki: E171, E120 i E132), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorek chromu (III), sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego.