fbpx

Jak szybko schudnąć? Skuteczne sposoby na zrzucenie wagi

Opublikowane przez Natalia w dniu

Brak widocznych rezultatów odchudzania demotywuje i sprawia, że szybko tracimy początkowy zapał i motywację do dalszych starań. Z drugiej strony bardzo restrykcyjna dieta i mordercze treningi, w wyniku których z dnia na dzień tracisz wagę, często są efektywne na krótką metę – tak naprawdę organizm pozbywa się wody, nie tkanki tłuszczowej. Jak zatem znaleźć złoty środek? Jak szybko schudnąć, a jednocześnie bezpiecznie? Sprawdź nasz poradnik.

Co robić, żeby szybko pozbyć się niechcianych kilogramów?

Skuteczne zrzucanie wagi to złożony proces, który wymaga cierpliwości i odpowiedniej motywacji. Nierozważne stosowanie bardzo restrykcyjnych diet i forsowanie nieprzyzwyczajonego organizmu na wyczerpujących treningach, choć pozornie mogą przyczynić się do szybkiej utraty wagi, na pewno nie są zdrowe dla organizmu i przynoszą raczej krótkoterminowe efekty. Prawdopodobnie też skończą się utratą motywacji i nieuchronnym efektem jojo

Jak tego uniknąć i mimo wszystko w krótkim czasie stracić zbędne kilogramy? Najlepszym sposobem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Tu warto przyjrzeć się Programowi FIT6 – to innowacyjna metoda, która w 6 krokach pomoże Ci szybko, skutecznie i na długo nie tylko stracić na wadze, ale przede wszystkim wypracować nowe, zdrowe nawyki. 

Jak szybko schudnąć? Najważniejsze zasady bezpiecznego odchudzania   

Program FIT6 to kompleksowa metoda, dzięki której w sposób całkowicie bezpieczny, naturalny i zdrowy zadbasz o swój organizm i pozbędziesz się niechcianych kilogramów. Opiera się na kilku najważniejszych założeniach:

  1. Przygotowanie organizmu do odchudzania – analiza dotychczasowego sposobu odżywiania, ułożenie jadłospisu, którego celem jest odkwaszenie organizmu, usunięcie istniejących stanów zapalnych, przyspieszenie metabolizmu – to wszystko sprawia, że w krótkim czasie czujesz się lepiej, poprawia się Twoje samopoczucie i zdrowie.
  2. Wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych – dietetyk kliniczny przygotowuje listę dozwolonych i zabronionych produktów, a Ty sama układasz sobie jadłospis. Otrzymujesz również proste przepisy na pyszne dania, dzięki czemu masz dużą swobodę w wyborze posiłków na dany dzień. Nie musisz liczyć kalorii ani ważyć składników.
  3. Kompleksowe wsparcie organizmu suplementami Nutricode – specjalnie dobrane preparaty wspomagają organizm podczas oczyszczania i odchudzania. Uzupełniają dietę o niezbędne witaminy i minerały. Dopasowane są indywidualnie do Twojej płci, wieku oraz etapu programu. 
  4. Aktywność fizyczna – w pewnym momencie programu wprowadzamy regularną aktywność fizyczną, która ma na celu wspomóc organizm w odchudzaniu. Program FIT6 nie opiera się bowiem na morderczych treningach i nie musisz spędzać pół dnia na siłowni, żeby osiągnąć cel.
  5. Ustabilizowanie wagi bez efektu jojo – systematyczne włączanie do diety tych produktów, których nie jedliśmy w trakcie trwania programu. Bo Twoim celem jest nie tylko utrata wagi, ale przede wszystkim jej utrzymanie na co najmniej kilka lat.

Jak szybko schudnąć? – Podsumowanie

Przestrzeganie kilku najważniejszych zasad pozwoli Ci skutecznie zrzucić wagę. Jak szybko schudnąć? Z Programem FIT6 możesz pozbyć się nawet około 1,25 kg na tydzień, co daje około 5 kg mniej miesięcznie! Szybko zauważysz efekty, a Twoje jeansy zaraz zrobią się zbyt luźne. Dzięki temu, że zmianę – zarówno wagi, jak i samopoczucia – odczujesz nawet po pierwszym tygodniu, Twoja motywacja i chęć do dalszych starań dodatkowo wzrośnie. Nie czekaj, już dziś zadbaj o siebie, dołącz do programu, a szybkie efekty pozytywnie Cię zaskoczą.

Kategorie: Blog