fbpx

Nazywam się Natalia Ryńska i jestem ambasadorem programu FIT6.

Zdrowie to nie tylko właściwa dieta czy systematyczne ćwiczenia.

To również czas na relaks i odpoczynek. Czas na śmiech, zabawę, na taniec i spacer po lesie. Zdrowie to wewnętrzna harmonia, dająca spokój w każdej sytuacji. To pozytywne podejście do ludzi i okoliczności.

Na co dzień, już od 15 lat, prowadzę swoją firmę. Pracuję głównie z kobietami, pomagając im w odnalezieniu biznesowej drogi, zgodnej z ich osobowością. Drogi, dzięki której mogą prosperować z radością i lekkością. Planując swój dzień dbam o chwilę relaksu, posiłek bez pośpiechu czy czas na refleksję.

Temat zdrowego odżywiania jest mi bliski już od kilkunastu lat. Lubię wymyślać nowe przepisy i smaki. Kreatywne gotowanie to moja specjalność, więc zupa pomidorowa w mojej kuchni za każdym razem smakuje inaczej, ale zawsze wyjątkowo 🙂 Przywiązuję ogromne znaczenie do wspólnych, rodzinnych posiłków, a kuchnia jest moim ulubionym miejscem w domu.

Czy wiesz, dlaczego domowe pierożki są takie smaczne? Bo wewnętrzna część dłoni to miejsce, gdzie gromadzi się najwięcej naszej energii. Przygotowując potrawy zasilamy je naszą miłością i dlatego smakują wyjątkowo. Warto zadbać nie tylko o smak, ale jeszcze sposób podania, udekorowanie stołu i talerza. Tak, by każdy posiłek stał się celebracją.

Od kiedy zostałam królową w mojej kuchni, dbam o zdrowe potrawy, przygotowywane w domu ze świeżych i ekologicznych składników. Jednak u progu pewnej wiosny okazało się, że kilka par spodni nieco się zmniejszyło 🙂 Chociaż nadal mieściłam się w rozmiarze 36, nie czułam się w nim komfortowo. Z pomocą przyszedł Program FIT6. Już w kilka tygodni wyprofilowałam swoją sylwetkę, podkreśliłam wcięcie w talii i wyjęłam z szafy ulubione spodnie i sukienki.

Łącząc moje kulinarne pasje z doświadczeniem w Programie, powstał e-book Radosne gotowanie z Programem FIT6, którego jestem współautorem. Znajdziecie w nim 32 proste przepisy, dzięki którym łatwiej będzie przejść cały program oraz zmienić nawyki żywieniowe.

Dzisiaj, będąc Ambasadorem Programu, uczę innych jak pozbyć się zbędnych kilogramów i zmienić nawyki żywieniowe. Z radością obserwuję jak inne kobiety pięknieją i nabierają pewności siebie.

Jeśli również chcesz zmieniać życie innych osób na lepsze, zostań Ambasadorem Programu FIT6! Zapraszam!

Gotuj z radością!

Natalia

Ebook

RADOSNE GOTOWANIE
z programem FIT6

już w sprzedaży!